International indoor Open Darda: F1N, F1N-150

2019-11-21

International indoor Open Darda za Kup Hrvatske u kategorijama F1N i F1N-150, u organizaciji AK "Osijek", OŠ Darda i CTK Čeminac, održan je 16. studenog 2019. godine u sportskoj dvorani Osnovne škole Darda.

U kategoriji F1N sudjelovalo je ukupno 39 natjecatelja, od toga 18 juniora. 1. mjesto u ukupnom poretku osvojio je Damir Kosir (MK ''Zaprešić''), 2. mjesto zauzeo je Darko Ozimec (AMK ''Sisak''), dok je 3. mjesto zauzeo Ivan Đeorgievski (AK ''Zemun''). U kategoriji juniori, 1. mjesto osvojio je Nikola Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto osvojio je Haris Pačo (AK ''Zenica''), dok je 3. mjesto zauzela Mihaela Radić (AK ''Osijek''). U kategoriji mlađi juniori 1. mjesto zauzeo je Nikola Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto osvojio je Haris Pačo (AK ''Zenica''), dok je 3. mjesto zauzela Mihaela Radić (AK ''Osijek''). U kategoriji kadeti 1. mjesto zauzeo je Nikola Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto osvojio je Haris Pačo (AK ''Zenica''), dok je 3. mjesto zauzela Mihaela Radić (AK ''Osijek'').

U kategoriji F1N-150 sudjelovalo je ukupno 30 natjecatelja, od čega 13 juniora. 1. mjesto u ukupnom poretku osvojio je Ivan Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto zauzeo je Stevan Janiović (AK ''Sombor''), dok je 3. mjesto zauzeo Damir Kosir (MK ''Zaprešić''). U kategoriji juniori, 1. mjesto osvojio je Nikola Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto osvojio je Borna Zobec (AK ''Karlovac''), dok je 3. mjesto zauzela Hamza Zilić (AK ''Zenica''). U kategoriji mlađi juniori 1. mjesto osvojio je Nikola Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto osvojio je Borna Zobec (AK ''Karlovac''), dok je 3. mjesto zauzela Hamza Zilić (AK ''Zenica''). U kategoriji kadeti 1. mjesto zauzeo je Nikola Đeorgievski (AK ''Zemun''), 2. mjesto osvojio je Mak Balaš (AK ''Osijek''), dok je 3. mjesto osvojio Borna Večei (AK ''Osijek'').