Kalendar natjecanja 2019.

SVJETSKA I EUROPSKA PRVENSTVA

Zrakoplovno modelarstvo

F1D - Europsko prvenstvo, Češka 

F3K - Svjetsko prvenstvo, Mađarska 

F5J - Svjetsko prvenstvo, Slovačka 

F1ABC - Svjetsko prvenstvo, USA

Raketno modelarstvo

Europsko prvenstvo, Rumunjska

Parajedriličarstvo

Precizno slijetanje - SP, Srbija

Prec.slijetanje - pripreme SP, Rumunjska

Preleti - SP, Makedonija

Preleti - pripreme SP, Slovenija

Balonstvo

Letenje na vrući zrak - EP, Španjolska

Svjetsko prvenstvo - pripreme, Slovenija

Zrakoplovno jedriličarstvo

Europsko prvenstvo, Slovačka

Eur. prvenstvo - pripreme, Hrvatska

 02.06. - 09.06.'19. 

 14.07. - 20.07.'19.

 11.08. - 18.08.'19.

 12.10. - 22.10.'19.

xy.xy.

23.08. - 31.08.'19. 

yx.yx.

 08.09. - 18.09.'19.

 01.05. - 07.05.'19.  

 05.08. - 18.08.'19. 

 08.04. - 12.04.'19.  

yx.yx.   

 22.10. - 27.10.'19.

 22.08. - 25.08.'19.

.

 06.07. - 21.07.'19.

 01.06. - 09.06.'19. 

DRŽAVNA PRVENSTVA

Zrakoplovno modelarstvo

F1D

F1N, F1N - 150

F3K, F3J, F5J, F5J-400

F1ABCQH  

Raketno modelarstvo

Državno prvenstvo

Padobranstvo

Državno prvenstvo RW4

Državno prvenstvo Cilj

Državno prvenstvo Indoor

Parajedriličarstvo

Državno prvenstvo u preletima

Državno prvenstvo u prec. slijet. 

Zrakoplovno jedriličarstvo

Državno prvenstvo, Sinj 

Ultra lako letenje

Državno prvenstvo  

2018.

  5.mj./2019. 

   6.mj./2019.  

   6.mj./2019.  

9.mj.2019.

xy

   7.mj./2019.  

xy  

 13.04. - 14.04.'19.  

28.09. - 29.09.'19.

12.10. - 13.10.'19.

xy   

   20.06.-23.06.'19. (24.-25.06.'19.rez.dat.)

   12.10.-13.10.'19. (19.-20.10.'19.rez.dat.) 

xy    

10.08. - 18.08.'19.

.

6.mj./2019. 

2018.

Organizator:  

Organizator: 

Organizator:

Organizator:   

xy 

Organizator:

xy  

Organizator:

Organizator:  

Organizator:   

xy   

Organizator: KPJ Jasterb

Organizator: KPJ Jasterb

xy    

Organizator: AK Sinj

.

Organizator:

SVJETSKI KUPOVI (SK) / OPEN INTERNATIONAL (OI) / FAI Class 2

Zrakoplovno modelarstvo

F1N Indoor Open Čeminac (OI), Čeminac

F5J CRO Cup (SK), Gubaševo

F5J Kup Osijeka (SK/OI), Osijek

2.F3K Kup Broda (SK), Slavonski Brod

1.F5J Kup Broda (SK), Slavonski Brod 

17.F3K Fizir Cup (SK/OI), Ludbreg

F1ABCQ Kup Slav. i Baranje (SK/OI), Krbava 

F1ABCQ CRO Cup (SK), Krbava

F5J Trešnjevka Cup (SK), Gubaševo

2.Indoor Open Slav. Brod (OI), Slav. Brod

F1N Indoor Open Belišće (OI), Belišće

Padobranstvo 

Svjetski padobranski kup, Rijeka

Padobranske pripreme, Sinj

Parajedriličarstvo 

Dalmatian paragliding open, Greda, Svilaja

xy 

02.02.'19. (09.02.'19. rez.dat.) 

27.-28.04.'19. (11.-12.05.'19. rez.dat.)

18.-19.05.'19. (24.-25.05.'19. rez.dat.)

25.-26.05.'19. (26.05.'19. rez.dat.)

01.-02.06.'19. (08-09.06.'19. rez.dat.)  

15.-16.06.'19. (16.06.'19. rez.dat.)

23.08.'19.

25.08.'19.

12.10. - 13.10.'19. 

26.10.'19. (02.11.'19. rez.dat.) 

23.11.'19. (30.11.'19. rez.dat.)

xy

13.06. - 15.06.'19.

13.07. - 14.07.'19.

.

11.07 - 14.07.'19.

xy

Organizator: AK Osijek

Organizator: MK Zaprešić

Organizator: AK Osijek 

Organizator: AK Brod

Organizator: AK Brod 

Organizator: AK Rudolf Fizir 

Organizator: AK Osijek 

Organizator: MK Zaprešić 

Organizator: MAK Trešnjevka  

Organizator: AK Brod 

Organizator: AK Osijek 

xy 

Organizator: PK Krila Kvarnera

Organizator: 

.

Organizator: KSL Pegaz

LIGA NATJECANJA

Parajedriličarstvo - preleti

Liga - kup natjecanje

Parajedriličarstvo - precizno slijetanje

1. kolo, Ravna Gora

2. kolo, Japetić

3. kolo, Kalnik, Borje, Mali Kalnik 

.

30.04 - 31.10.'19.

.

04.05.'19. 

17.ili18.08.'19 (24.-25.08.'19. rez.dat.)

28.ili29.09.'19 (05.-06.10.'19. rez.dat.)

.

Organizator: KPJ Jasterb 

.

Organizator: KSL Kolibri Cvetlin 

Organizator: LK Parafreek

Organizator: PK Feniks Kalnik