Punopravne članice (31)

Aeroklub Borovo

Rudolfa Perešina 6, 32 000 Vukovar

Ovlaštena osoba: Katica Čajkovac
Kontakt: aeroklub.borovo@vk.htnet.hr
web stranica: https://aeroborovo.wordpress.com/

Aeroklub Brod

Sv. Nikole Tavelića 2b, 35 000 Slavonski Brod

Ovlaštena osoba: Tomislav Rosandić
Kontakt: akbrod@hi.t-com.hr
web stranica:  www.ak-brod.hr

Aeroklub Cumulus

Nova Cesta 119, 51 410 Opatija
Ovlaštena osoba: Goran Ratkajec
Kontakt: aeroklub.cumulus@gmail.com
web stranica: https://aeroklubcumulus.wixsite.com/cumulus

Aeroklub Karlovac

Maksimilijana Vrhovca 15, 47 000 Karlovac
Ovlaštena osoba: Mladen Horvatin
Kontakt: horvatin.mladen@gmail.com
web stranica:

Aeroklub Krila Istre

Medulinska cesta 43, 52 100 Pula
Ovlaštena osoba: Željko Štefančić
Kontakt: krilaistre@gmail.com
web stranica: /

Aeroklub Osijek

Trg jurja Križanića 1, 31 000 Osijek
Ovlaštena osoba: Zlatko Tot
Kontakt: aeroklub.osijek@gmail.com
web stranica: www.ak-osijek.hr

Aeroklub Rudolf Fizir

Trg Svetog Trojstva 16, 42230 Ludbreg
Ovlaštena osoba: Filip Geci

Kontakt: aeroklub.ludbreg@gmail.com
web stranica: www.ak-rudolf-fizir.hr

Aeroklub Sinj

Tripalov voćnjak 5a, 21 230 Sinj
Ovlaštena osoba: Zvonko Kovačević
Kontakt: aeroklub_sinj@yahoo.com
web stranica: /

Aeromodelarski klub Sisak

Vatrogasna 2, 44 000 Sisak
Ovlaštena osoba: Zoran Zechner
Kontakt: zoran.zechner@sk.t-com.hr
web stranica: /

Aeroklub Split

Nikole Tesle 27, 21 000 Split
Ovlaštena osoba: Jakov Matković

Kontakt: aeroklub.split@gmail.com
web stranica: https://www.aeroklubsplit.hr/

Aeroklub Vitar

Trstenik 15, 21 000 Split
Ovlaštena osoba: Frane Franić

Kontakt: vitar2002@gmail.com
web stranica: www.aeroklubvitar.hr

Aeroklub Vrsar

Crljenka 2, 52 450 Vrsar
Ovlaštena osoba: Rajko Tomašić
Kontakt: aeroklubvrsar@gmail.com

web stranica: https://www.vrsar.hr/

Aeroklub Zadar

Put Bokanjca 26, 23 000 Zadar
Ovlaštena osoba: Bjanka Pavin
Kontakt: aeroklubzadar@gmail.com
web stranica: /

Aeroklub Zagreb

Jurišićeva 5/1, 10 000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Ivan Špelić

Kontakt: predsjednik@aeroklub-zagreb.hr
web stranica: www.aeroklub-zagreb.hr

Modelarski aeroklub Trešnjevka

Andrije Žaje 40, 10000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Igor Pongrac
Kontakt: igoruav@gmail.com
web stranica: /

Modelarski klub Bjelovar

Trg.E.Kvaternika 7, 43 000 Bjelovar
Ovlaštena osoba: Mihael Pavlović
Kontakt: rnbjelovar@gmail.com
web stranica: /

Modelarski klub Zaprešić

Matije Gubca 4, 10 290 Zaprešić
Ovlaštena osoba: Damir Kosir
Kontakt: mkzapresic@gmail.com
web stranica:

Zagorski aeroklub

Gubaševo 10a, 49210 Zabok
Ovlaštena osoba: Zdenko Gojšić
Kontakt: dragan.bakliza@gmail.com
web stranica: /

Pridružene članice (16)

Aero-modelarski klub Karlovac

Primorska 4, 47 000 Karlovac
Ovlaštena osoba: Vladimir Linardić
Kontakt: vladimir.linardic76@gmail.com 
web stranica: /

Aeroklub Krila Koprivnice

Trg mladosti 1, 48000 Koprivnica
Ovlaštena osoba: Dušan Dulikravić
Kontakt: dusan.dulikravic@kc.t-com.hr
web stranica: /

Aeroklub Penkala 1910 Zagreb

Ježdovečka 17, 10250 Lučko
Ovlaštena osoba: Ivan Jerman
Kontakt: ivan.jerman@zg.ht.hr
web stranica: /

Aeroklub Tandem

Utinjska 3g2, 10020 Zagreb
Ovlaštena osoba: Emir Ekić

Kontakt: jump@tandem.hr
web stranica: www.tandem.hr

Aeroklub Velika Gorica

Cvjetno naselje 18a, 10410 Velika Gorica
Ovlaštena osoba: Tomo Matić
Kontakt: matic.tomo@gmail.com
web stranica: /

Aeroklub Zabok
Kumrovečka 1, 49210 Zabok
Ovlaštena osoba: Dražen Šenjug
Kontakt: aeroklub.zabok@gmail.com

Web stranica: www.aeroklub-zabok.hr 

Modelarski klub Zenit

Utinjska 3g2, 10020 Zagreb
Ovlaštena osoba: Vladimir Horvat
Kontakt: mkzenit@gmail.com
web stranica: /

Aeroklub Međimurje

A.Schulteissa 2b, 40 000 Čakovec
Ovlaštena osoba: Zlatko Železnjak
Kontakt: aeroklub@aeroklub-medjimurje.hr 

web stranica: www.aeroklub-medjimurje.hr

Raketno društvo Zagreb

Hrvatskog proljeća 36, 10040 Zagreb
Ovlaštena osoba: Bogomir Hren

Kontakt: rdzagreb@net.hr
web stranica: www.rdzagreb.hr

Klub slobodnog letenja Pegaz

Hrvace 100, 21233 Hrvace
Ovlaštena osoba: Jerko Odžak

Kontakt: kslpegaz@gmail.com
web stranica: www.pegaz-paragliding.com

Aeroklub Virovitica

Tina Ujevića 4, 33 000 Virovitica
Ovlaštena osoba: Hrvoje Štefanec
Kontakt: aeroklub.vtc@gmail.com
web stranica: www.aeroklub.hr

Padobranski klub Apollo

Ulica Vinka Međerala 2a, Varaždin
Ovlaštena osoba: Nino Prstec
Kontakt: nino@prstec.hr
web stranica: /

Padobranski sportski klub Maksimir

Maksimirska 51 a/II, 10000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Dušan Jurčić
Kontakt: info@pcm.hr
web stranica: /

Padobranski klub Graviton

Ivana Gorana Kovačića 16b, 21 000 Split
Ovlaštena osoba: Jerolim Duplančić
Kontakt: duplancic@gmail.com
web stranica: /

Padobranski klub Zagreb

Ježdovečka 17, 10 250 Lučko
Ovlaštena osoba: Dražen Pečnik
Kontakt: pkzagreb@gmail.com
web stranica: /

Amaterski raketno astronautički klub Dubrava

Grižanska 3, 10040 Zagreb
Ovlaštena osoba: Davor Ištvanić
Kontakt: arak.dubrava1@gmail.com
web stranica: /

Klub padobranskoj jedrenja Jastreb

Radoboj 61, 49232 Radoboj
Ovlaštena osoba: Darko Potočki
Kontakt: dpotocki@gmail.com

web stranica: www.jastreb.org

Jedriličarski klub Krila Kvarnera 

Velebitska 8, 51 000 Rijeka
Ovlaštena osoba: Marko Herak

Kontakt: marko.herak@ri.t-com.hr
web stranica: www.jk-krilakvarnera.hr

Klub padobranskog jedrenja Let

Lančić 29, Lančić, 42 240 Ivanec
Ovlaštena osoba: Mario Habek
Kontakt: info@let.hr
web stranica: /

Klub slobodnog letenja Kolibri

Cvetlin 33 a, Cvetlin 
Ovlaštena osoba: Dražen Kolonjak
Kontakt: kslkolibricvetlin@gmail.com
web stranica: /

Letački klub Parafreek

Špansko 29 a, 10 000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Hrvoje Milas

Kontakt: info-lk@parafreek.hr
web stranica: www.parafreek.hr

Parajedriličarski klub Flumen

Milice Jadranić 38 b, 51000 Rijeka
Ovlaštena osoba: Anđelko Badurina

Kontakt: info@pjkflumen.org
web stranica: https://www.pjkflumen.org

Parajedriličarski klub Zagreb

Trnjanska cesta 128, 10000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Radoslav Ostermann

Kontakt: info@pjk-zagreb.hr
web stranica: www.pjk-zagreb.hr

Paragliding klub Feniks

Vinogradski odvojak 11, 48000 Koprivnica
Ovlaštena osoba: Nenad Grubić

Kontakt: tajnik@feniks.hr
web stranica: www.feniks.hr

Padobranski klub Croatia

Podsusedski trg 14b, 10000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Zdravko Pirc
Kontakt: zc_croatia@globalnet.hr

web stranica: www.pk-croatia.hr  

Padobranski klub Krila Kvarnera

Verdijeva 11, 51000 Rijeka
Ovlaštena osoba: Darko Elezović

Kontakt: darko.elezovic@ri.t-com.hr
web stranica: www.padobranstvo.hr

Zrakoplovni klub Fenis

Ante Topića Mimare 40, 10000 Zagreb
Ovlaštena osoba: Hrvoje Borovac
Kontakt: borovac@borovac-bence.hr
web stranica: /

Zrakoplovni klub Parafreek

Starogradska 15, 10430 Samobor
Ovlaštena osoba: Ivica Knežević

Kontakt: ivica.knezevic2@zg.t-com.hr
web stranica: www.parafreek.hr

Balon klub Zagreb

Ul.Grge Novaka 53, Zagreb
Ovlaštena osoba: Marija Petrić Mikloušić

Kontakt: info@baloni.hr
web stranica: www.baloni.hr